Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Новини індустрії

Новости технологій про наявність вільної парковки

Inrix Компанія Inrix представила нову технологію, яка використовує ультразвукові датчики (USS) для сканування, збирання та передачі інформації про зайнятість в режимі реального часу, щоб допомогти водіям знайти доступні паркувальні місця. Це також допоможе підвищити якість рішень парковки від Inrix.

INRIX інтегрував відеостіну Vizzion в свої ситуаційні центри

микросотыКомпанія Vizzion, агрегатор найбільшої в світі мережі камер відеоспостереження, оголосила про інтеграцію свого сервісу для перегляду камер на робочому столі настільних ПК в усі ситуаційні центри INRIX.

У Києві базові станції монтують на стовпах контактної мережі

микросоты Постійно зростаючий обсяг трафіку в мобільних мережах, змушує операторів і виробників обладнання знаходити нові рішення, що дозволяють збільшити пропускні спроможності мережі в тих місцях де це буде потрібно, і при цьому не витрачаючи сотні тисяч доларів на установки повноцінних базових станцій. Завдяки цьому світло побачили пристрою з назвою - мікростільники.

RSS-матеріал
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти