Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

ПРО ХОЛДИНГ

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

В Україні група веде проекти онлайн медіа на базі власної оптико-волоконної мережі, що охоплює все місто Київ. Компанія управляє рядом брендів:

"Відеопробки" - проект on-line відео-спостереження за транспортною ситуацією в містах України. Ресурс розрахований на автолюбителів і за рахунок трасляції відео з камер на автомагістралях і перехрестях міста допоможе пересуватися більш ефективно, оминаючи затори. База камер постійно збільшується. Ведеться відео-архів.

Можна з гордістю констатувати, так звану «зелену» спрямованість проектів, що орієнтовані на поліпшення екологічної обстановки в регіоні.

ТОВ "ОЛЛІ ТРАНС" - телекомунікаційна компанія (Ліцензія №466289 від 10.07.2009р.). Послуги орієнтовані як на великих корпоративних клієнтів та операторів зв'язку, так і на представників середнього та малого бізнесу і домашніх користувачів. Нові можливості та технології, якісні сервіси, спрямовані на індивідуальні потреби кожного клієнта, нове бачення при вирішенні складних телекомунікаційних завдань - все це ми пропонуємо вже сьогодні.

Також у сферу інтересів і спеціалізації компанії знаходяться послуги, продукти та рішення з побудови "Безпечних міст" із застосуванням технологій інтелектуальної обробки відеоданих і функціональної аналітики. У портфелі рішень компанія має в своєму розпорядженні спеціалізовані програмно-апаратні комплекси систем контролю дорожньої ситуації, автоматичні системи контролю порушень правил дорожнього руху, інтегровані комплексні системи управління та моніторингу безпеки, безпеки дорожнього руху, безпеки будівель, споруд та інфраструктури.

Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти