Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Прес-релізи

ОЛЛІ Транс організував відео-трансляцію з сервісних центрів МВС

Четвер, 21 квітня 2016

Сьогодні в приміщенні Головного сервісного центру МВС відбувся брифінг за участю в.о. директора ДСЦ МВС Владислава Криклія, присвячений запуску проекту «Сервісні центри on-line». Проект «Сервісні центри on-line» дозволить автомобілістам здійснювати перегляд відео роботи територіальних сервісних центрів на офіційному сайті ДСЦ МВС.

Нові можливості комплексів розпізнавання автономерів "Відеоконтроль-Рубіж"

Ми повністю оновили програмне забезпечення наших комлексов серії "Відеоконтроль-Рубіж" для цілодобового автоматизованого контролю дорожньо-транспортної обстановки, розпізнавання автомобільних номерів, автоматичної відеофіксації транспорту, перевірки по пошукових реєстрами Замовника та аналізу потоку транспорту по контрольним критеріям в реальному часі при роботі з архівом.

ОЛЛІ Транс - лідер галузі

Середа, 4 Вересень 2013
Список досягнення компанії поповнився ще однією нагородою. За результатами 2012 року ми зайняли гідне місце в українському бізнес-рейтингу і удостоїлися звання ЛІДЕР ГАЛУЗІ - 2012 (золота медаль).
RSS-матеріал
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти