Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

ОЛЛІ Транс організував відео-трансляцію з сервісних центрів МВС

Четвер, 21 квітня 2016

Сьогодні в приміщенні Головного сервісного центру МВС відбувся брифінг за участю в.о. директора ДСЦ МВС Владислава Криклія, присвячений запуску проекту «Сервісні центри on-line». Проект «Сервісні центри on-line» дозволить автомобілістам здійснювати перегляд відео роботи територіальних сервісних центрів на офіційному сайті ДСЦ МВС.

региональные сервисные центры

Зображення з веб-камер, встановлених в приміщеннях для прийому громадян, транслюються в режимі реального часу. Всі бажаючі, вибравши зі списку певний ТСЦ по його номеру або поштовою адресою, можуть побачити приміщення сервісного центру, оцінити наявність черг, завдяки чому скорегувати час свого візиту тощо. Серед іншого, вказаний сервіс орієнтований на протидію корупційним проявам, зокрема таким як посередництво і штучне створення черг, а також має на меті профілактику фактів неетичної спілкування персоналу сервісних центрів з відвідувачами.

На сьогодні розпочато роботу веб-камер в ряді сервісних центрів в Одеській, Сумській, Чернівецькій і Київській областях та місті Києві. Надалі даний сервіс з 200 камер охопить всю систему сервісних центрів нашої держави.

  

Сервіс дозволяє істотно збільшити прозорість роботи територіальних сервісних центрів і забезпечить громадянам додаткову зручність користування їхніми послугами.
Технічну підтримку трансляції здійснює компанія Оллі Транс, яка має великий досвід організації стрімінга відеоконтенту в інтернет, використовуючи технології хмарного відеоспостереження. У портфелі компанії багато подібних успішних проектів, в тому числі і відомий сервіс ВІДЕОПРОБКИ.

Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти