Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Нові можливості комплексів розпізнавання автономерів "Відеоконтроль-Рубіж"

Ми повністю оновили програмне забезпечення наших комлексов серії "Відеоконтроль-Рубіж" для цілодобового автоматизованого контролю дорожньо-транспортної обстановки, розпізнавання автомобільних номерів, автоматичної відеофіксації транспорту, перевірки по пошукових реєстрами Замовника та аналізу потоку транспорту по контрольним критеріям в реальному часі при роботі з архівом.
У новій версії, крім стандартних європейських, російських та українських номерів, з'явилися нові шаблони номерів транспортних засобів для Великобританії, Грузії, Туреччини та Албанії. Проведена серйозна робота над якістю розпізнавання номерних знаків Азербайджану. Також зміни торкнулися частини улучшенія продуктивності, якості розпізнавання, і інтерфейсу.
Таким чином, замовники отримують розширені можливості контролю за об'єктами моніторингу. Нагадаємо, комплекси Відеоконтроль-Рубіж прийняті в експлуатацію ДАІ України та доступні як у стаціонарному, так і в мобільному виконанні.

распознавание номеров

Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти