Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Новини індустрії

Президент України ознайомився з роботою системи автоматичної фіксації перевищення швидкості

Президент України Володимир Зеленський відвідав Центр фіксації порушень швидкісного режиму, де ознайомився з роботою системи автоматичної відеофіксації перевищення швидкості.
Глава держави наголосив, що смертність від ДТП за кількістю людських жертв можна порівняти з війною. Але, на відміну від війни, безпека на дорогах залежить виключно від громадян.
 

VIDEOPROBKI розширюють партнерство з Vizzion

VIDEOPROBKI, провайдер найбільшої в Україні мережі дорожніх камер, оголосив про розширення співпраці з Vizzion, провідним міжнародним постачальником інформації про дорожню обстановку в режимі реального часу.

Фотофіксація порушень ПДР в Україні почнеться з Києва

Каскад До кінця року в Україні може повністю запрацювати система автоматичного відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР). У березні цього року київська влада першими з міських адміністрацій, в особі КП "Інформатика", підписали договір з ТОВ "Українські системні інновації" на поставку 20 комплексів автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР.
RSS-матеріал
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти