Компанія Inrix представила нову технологію, яка використовує ультразвукові датчики (USS) для сканування, збирання та передачі інформації про зайнятість в режимі реального часу, щоб допомогти водіям знайти доступні паркувальні місця. Це також допоможе підвищити якість рішень парковки від Inrix.
Коли автомобіль рухається по дорозі, USS передає звукові хвилі і збирає дані про паркувальних автомобілях і пустих місцях. Затем він все відправляє анонімно в «Парковий світ», який аналізує інформацію та об'єднує його з базою прогнозування доступності для стоянки автомобілів.
Свободные парковочные места - большая проблема для Европы. То же самое и в Киеве. Мер Киева Віталій Кличко повідомив, що в весну 2018 року ми представимо концепцію розвитку парків у столиці, яка, нарешті, наведе порядок на вулиці Києва. В місті вже працюють експериментальні паркові зони від Оллі Транс.
Мер нагадав, що Парламент нарешті ухвалив в цілому закон щодо паркування, який дає повноваження місцевій владі навести лад з паркуванням на вулицях міст. За словами Віталія Кличка, нині в Києві ми спостерігаємо хаотичне паркування, оскільки водії кидають свої автівки в заборонених місцях для паркування. «Багато паркінгів порожні тому, що кожен водій керується логікою – чому я повинен платити за паркінг, коли я можу залишити свою автівку де завгодно і мені за це нічого не буде», – сказав мер Києва.
Він додав, що ухвалення закону про паркування дозволить і залучити інвестиції в будівництво нових паркінгів, в тому числі перехоплюючих на околицях міста. «Ми також будемо будувати перехоплюючі паркінги. Людина повинна знати, якщо приїхати в центр Києва, то припаркуватися буде дорого», – підкреслив Київський міський голова. За словами Віталія Кличка, це є світовою практикою. «Це працює в усьому світі. І навесні ми презентуватимемо концепцію розвитку парковок в місті Києві», – додав Київський міський голова.