Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

У Києві базові станції монтують на стовпах контактної мережі

микросоты Постійно зростаючий обсяг трафіку в мобільних мережах, змушує операторів і виробників обладнання знаходити нові рішення, що дозволяють збільшити пропускні спроможності мережі в тих місцях де це буде потрібно, і при цьому не витрачаючи сотні тисяч доларів на установки повноцінних базових станцій. Завдяки цьому світло побачили пристрою з назвою - мікростільники.

Основне призначення такого пристрою - розвантаження мережі в місцях великого скупчення людей на малій території, а також поліпшення покриття в так званих мертвих зонах, де установка повноцінної базової станції буде занадто дорогим і невигідним рішенням. Є випадки коли такі пристрої встановлюють в торгових центрах, місцях проведення заходів - наприклад концертів, конференцій. Або скажімо на стовпах, як показано на прикладі нижче:

По суті це звичайна базова станція, тільки менш габаритна і менш производительней. Максимальний радіус дії таких пристроїв до 1 км, але як правило нормальна зона обслуговування такої стільники приблизно 400-600 метрів. Потужність таких базових станцій 3-10 Вт, для порівняння стандартна базова станція - 20-30 Вт. Найчастіше конструкція таких сот односекторная, але можна використовувати до 6 секторів, в залежності від умов, число несучих каналів 1 або 2.

Природно, виникають питання підключення електроживлення до цього устаткування. Вони різноманітні. Існують навіть блоки живлення від високовольтних контактних мереж, що використовуються міським електротранспортом, тролейбусами і трамваями. Перетворювач призначений для електроживлення мікростільники стабілізованою напругою постійного струму, з номінальною потужністю до 2500Вт від контактної мережі міського електротранспорту з номінальним значенням напруги 660В В, або навіть до 825 В. Блок живлення витримує короткочасні імпульсні перенапруги до 3000 В. При цьому вихідна постійна напруга блоку може складати 24 або 48В, при зміні навантаження від 1 до 40 А. Передбачена можливість віддаленого моніторингу та управління блоком, аж до відключення від контактної мережі коммутирующим апаратом, який забезпечує видимий розрив обох полюсів живлячої блок напруги. Такий пристрій поставляє українська компанія ОЛЛІ Транс.

  

В майбутньому, через швидке зростання споживання інтернет трафіку в мобільних мережах, міські мобільні мережі будуть впритул заставлені такими мікросотами, які будуть обслуговувати в рази менше території ніж існуючі мобільні мережі.

Якщо постане завдання тимчасового і швидкого збільшення покриття, то Nokia запропонувала цікавий концепт, мікро-станцію, що працює на сонячних батареях, яку можна скинути куди завгодно в радіусі дії основної базової станції і поліпшити якість зв'язку в цій точці.

Установка F-Cell за допомогою безпілотника

  

Застосування подібних мікро-станцій може стати гарною підмогою в ситуаціях, коли терміново необхідно збільшити ємність мережі в районі міста - досить скинути з дронів мікро-станції, і вони відразу почнуть працювати. А сонячні батареї акумулюють енергію для того, щоб мікро-станції пропрацювали досить довго.

Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти