Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Apple може купити компанію TomTom

Інтернет спільнота активно обговорює цю можливість після інформації про делістинг компанії TomTom.
Важливо розуміти, що мова йде не тільки про цифровій карті TomTom. Сама карта є, звичайно, корисною. Це база даних, що містить не тільки інформації про дороги, а також купу інших цікавих даних (наприклад, інформацію про односторонні вулицях, дозволені повороти на перехрестях, трафік руху в різний час доби і т.д.).
Цінність компанії набагато глибше, ніж це. Зрештою, Appleуже набуває ліцензії по цій карті даних. А TomTom володіє набагато більшим, ніж ліцензія.
Набагато важливіше, ніж карти, ділові відносини, які стоять за її наповненням. Більшість людей не розуміють, що цифрові карти не робляться треками автомобілів - їх зробили на підставі вихідних даних ГІС, отриманих від тисяч державних установ, комунальних підприємств та транспортних компаній, а також після їх інтеграції один з одним. Головне тепер в карті, насправді, не самі дороги, а актуальні дані. Слід зазначити, що Google побудував карту США досить швидко, тому що можна було почати з основного набору федеральних даних, замість того, щоб йти до декількох провайдерам. На відміну від ситуації в Європі, де це йшло набагато повільніше, тому що треба було мати справу з набагато більш фрагментованим ринком і набагато жорстким ставленням регуляторів. У TomTom, звичайно, були всі ці ділові контакти вже протягом багатьох років, і це представляє тепер значний прихований інтерес.
Це все важливо, як і працівники компанії. Знову ж таки, хоча TomTom і справив переважна скорочення робочих місць за останній час, там все ще працюють сотні досвідчених фахівців. Ці хлопці не просто ростуть на деревах, щоб зібрати колектив з нуля - займе роки. Це являє собою значний актив.
Нарешті, цінністю є набір програмного забезпечення і послуг, які TomTom побудував на вершині Tele Atlas. Зокрема, база даних точок інформації (POI - інформація про станції технічного обслуговування, ресторанах і готелях), його Mapshare - портал для оновлення карт, алгоритми побудови маршрутів і HD Traffic - сама інформація про пробки.
Зверніть увагу, що TomTom ще й виробляє устаткування супутникової навігації, але воно являє нульовий інтерес для Apple.
Так чому ж Apple, може купити TomTom? Ясно, що Apple не буде купувати TomTom просто, щоб поліпшити свої Карти IOS. Перлина в короні TomTom не в їхній базі даних карт. А в їх фахівцях і бізнес-процесах, які компанія побудувала на протязі багатьох років.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти