Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Garmin зміцнюється на навігаційному ринку

Згідно з німецькою щоденною газетою Financial Times Deutschland, Garmin проводить переговори про покупку німецького навігаційного постачальника програмного забезпечення Navigon. Сума угоди становить приблизно € 50 мільйонів. Продаж може відбутися вже в червні.
 
Navigon в даний час належить на 90 відсотків фірмі, що займається операціями з приватними паперами, General Atlantic. Фірма отримала компанію в травні 2008, збільшивши свою частку від 25 відсотків до 90 відсотків.
 
Дуже важливо, що для Garmin це ще й спосіб просунутися у своєму становищі на авторинку. Крім європейського бізнесу PND (переносні навігатори) та глобального мобільного навігаційного сервісу, Navigon встановила міцні зв'язки з німецькими автовиробниками і підписала контракти на використання своїх навігаційних рішень на приладових панелях авто.
 
Згідно з чутками, мобільний навігаційний постачальник TeleNav, можливо, також цікавився придбанням Navigon.
 
Navigon продавалася протягом декількох років, але фінансова криза і поява вільних мобільних навігаційних рішень від Nokia і Google не дозволили продати компанію раніше. Цінник в € 50 мільйонів, здається, реальна угода для Navigon.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти