Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Фотофіксація порушень ПДР в Україні почнеться з Києва

Каскад До кінця року в Україні може повністю запрацювати система автоматичного відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР). У березні цього року київська влада першими з міських адміністрацій, в особі КП "Інформатика", підписали договір з ТОВ "Українські системні інновації" на поставку 20 комплексів автоматичної фото- і відеофіксації порушень ПДР.
Тендер був проведений по переговорної процедурі в зв'язку з відсутністю конкуренції (п.2 ч.2 ст.35 Закону "Про державні закупівлі"). На поточний момент, тільки ТОВ "Українські системні інновації" мають всі необхідні сертифікати та висновки, передбачені законодавством України. При цьому, комплекс "Каскад" повністю розроблений українськими інженерами і пройшов тестування на дорогах країни Національної Поліцією України. За оцінками міністра МВС Арсена Авакова максимальну кількість відеокамер складе, приблизно 1 тисячу. Очевидно, що проект є давно назрілим суспільним запитом щодо підвищення безпеки на дорогах країни.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти