Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

HERE оголосила, що буде поставляти дані про дорожній рух для Daimler і Audi

HereНа Consumer Electronics Show (CES) в Лас-Вегасі Here Technologies оголосила, що Daimler вибрав її для надання інформації про трафік в реальному часі на весь спектр автомобілів Mercedes-Ben. Audi також вибрала HERE в якості постачальника даних про дорожній рух для всіх нових моделей, що продаються в Північній Америці і Європі.Угода з Daimler означає, що компанія Here вперше надасть свій сервіс для Mercedes-Benz в Північній Америці. Він буде спочатку запущений в США, Пуерто-Ріко і Канаді, і в інших країнах в 2019 році, в тому числі в Мексиці, Аргентині, Бразилії, Чилі, Колумбії, Перу, Венесуелі, Австралії, Нової Зеландії, Індонезії, Малайзії, Філіппіни, Сінгапур і Тайвані. Водії отримають найсвіжішу інформацію про дорожні умови в режимі реального часу, включаючи дані про ДТП і дорожніх роботах. Платформа HERE Real-Time Traffic збирає і аналізує дані зі складного набору джерел, які включають високоякісні дані від датчиків транспортних засобів від конкуруючих автомобільних брендів, що є унікальним на ринку сервісів дорожнього руху компанії.
 
 
У багаторічному угоді про послугу «Трафік в реальному часі» з Audi будуть вперше представлені дані про дорожній рух в Північній Америці і Європі, що дозволить водіям отримувати найсвіжішу інформацію про дорожні умови та події. Угода також поширюється на дочірні бренди Volkswagen Group Bentley, Bugatti, Lamborghini і Porsche. Audi планує включити трафік від HERE в реальному часі не тільки для нових моделей. У Північній Америці всі автомобілі Audi, які вже знаходяться в експлуатації і оснащені активної підпискою Audi Connect, отримають цю послугу. В Європі також деякі моделі отримають апгрейт.
Моделі Audi, випущені пізніше в 2019 році і далі, отримають кілька нових потужних функцій. Вони будуть отримувати прогнози руху, а також інформацію про закриття смуг руху і інтенсивності руху для конкретних смуг руху по магістральним дорогам, включаючи смуги з високою завантаженістю транспортних засобів (HOV). Результатом буде найкраща в своєму класі точність опису реальних дорожніх умов і більш безпечний рух.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти