Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

INRIX інтегрував відеостіну Vizzion в свої ситуаційні центри

микросотыКомпанія Vizzion, агрегатор найбільшої в світі мережі камер відеоспостереження, оголосила про інтеграцію свого сервісу для перегляду камер на робочому столі настільних ПК в усі ситуаційні центри INRIX.
Відеостіна Vizzion дозволяє редакторам інцидентів INRIX моніторити тисячі важливих локацій, щоб швидко знайти ДТП, оцінити ступінь тяжкості інциденту і точно визначити, коли смуги руху знову звільняться.
«Сервіс виявився неоціненним доповненням до нашого набору інструментів пошуку даних», - сказав Боб Денглер, менеджер даних про ДТП в INRIX. «Коли ми отримуємо повідомлення про аварію, ми можемо швидко переглянути всі доступні зображення і знайти ДТП за секунди, а не хвилини, які були потрібні раніше». Кожна секунда важлива як для ситуаційного центру, так і для клієнтів INRIX.
За допомогою відео стіни Vizzion редактори можуть отримати доступ до дорожніх камери з більш ніж 160 різних транспортних агентств, щоб отримати найповнішу картину дорожніх і погодних умов на одній карті. Редактори ДТП можуть створювати і зберігати призначені для користувача настройки екранів відеокамер і автоматично перемикатися між ними на декількох екранах, дозволяючи INRIX виявляти інциденти, до отримання повідомлень з інших джерел.
Vizzion створила відео стіну для настільних ПК, побачивши труднощі, з якими стикаються більшість ситуаційних центрів при використанні веб-сайтів або домашніх рішень для перегляду дорожніх камер. Використовуючи базу даних Vizzion з більш ніж 50 000 камер, сервіс відео стіни може швидко отримати доступ до камер в 600 містах в 32 країнах в одному розширеному і зручному інтерфейсі.
Vizzion вперше стала співпрацювати з INRIX в 2009 році, коли INRIX додала дорожні камери Vizzion до своєї платформі Connected Services. «INRIX - давній наш партнер, - сказав Кріс Купер, президент Vizzion. «Я радий розширити наше партнерство, яке допоможе INRIX надавати самі своєчасні і точні дані про дорожньо-транспортних пригодах».

 
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти