Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

INRIX поглинає OpenCar

Inrix Постачальник даних про транспортні затори і вільних парковках - компанія INRIX оголосила про придбання OpenCar, що базується в США компанії автомобільного програмного забезпечення і послуг. OpenCar, відома своїм п'ятирічним стратегічним партнерством з Mazda, пропонує клієнтам середу розробки і обслуговування інформаційно - розважальних і телематичних додатків для підключених автомобілів.
Середу повністю контролюється автовиробником і заточена під бренд, модель-й конкретні регіональні сенсорні і голосові інтерфейси, використовуючи весь інформаційно - розважальний досвід. Екосистема додатків OpenCar, включає в себе близько 1300 зареєстрованих розробників, які представляють сотні компаній, охоплює бронювання проживання, путівники по містах, заправки, інтернет - радіо, парковки, відгуки та багато іншого. Автовиробники можуть управляти повним життєвим циклом додатка в автомобілі по всьому світу, в тому числі оновленнями, тестами або регіональними специфікаціями.
З цим придбанням INRIX просунеться на один крок далі в ланцюжку створення сервісів підключеного автомобіля. До сих пір компанія була зосереджена на «контенті»: своїх даних про трафік дорожнього руху, одним агрегированном контенті від партнерів, а останнім часом вона додала дані парковках з придбанням ParkMe.
З OpenCar компанія входить в світ "програмне забезпечення", щоб подолати розрив між контентом і автовиробниками. Це допоможе компанії зміцнити свої позиції на ринку, але це, ймовірно, буде дорогим бізнесом, щоб не відставати від конкурентів, в першу чергу, від автомобільних постачальників першого рівня, які значно посилили своє програмне забезпечення ноу-хау (Continental, Harman, як прикладу).
У своєму прес - релізі Inrix позиціонує це придбання як "виклик" устаткування JVC для автомобілів розробкам Apple і Google. Хоча, це, може бути, трохи амбітно.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти