Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Дрони в боротьбі з пробками

Потенційне прімененін дронів широко, від організації дорожнього руху до інспекції світлофорів або перевірки швидкості транспортного засобу по конкретних ділянках. Нове дослідження штату Джорджії припускає, що безпілотні літальні апарати - типу дронів - можуть бути використані, щоб допомогти місцевому Міністерству транспорту управляти потоками автомобілів на шосе, аналізувати затори або допомогти в розслідуванні авіаційних подій. Дослідження вартість 75 тисяч баксів, за замовленням GDOT, дозволить вивчити потенційні вигоди від дронів і складається з 40 завдань.
Мета дослідження полягала в тому, щоб "поглянути в майбутнє і побачити, як це може допомогти нам", сказала пані Гирі, інженер-дослідник GDOT. Там можуть бути й переваги безпеки та економії коштів, але є "ще деякі залишилися без відповіді питання" для аналізу витрат і вигод, сказала вона. Є й інші питання по темі, у тому числі федеральні норми недоторканності приватного життя. Потенційні застосування для дронів включають все, від організації дорожнього руху до інспекції світлофорів після встановлення або аналізу швидкості транспортного засобу по конкретних коридорами. Дрони можуть також використовуватися для інших завдань GDOT, таких як огляд мостів на предмет шкоди, проведення льотних перевірок аеропорти або моніторинг дикої природи разом департаментом водних шляхів. Але це, ймовірно, буде реалізовано через пару років або більше. GDOT очікує, що це, скоріше буде все, у вигляді оренди безпілотних літаків, а не покупки свої власних безпілотників. На даний момент, взагалі незаконно використовувати безпілотні літальні апарати для комерційних цілей. Федеральне управління гдражданской авіації і раніше розробляє правила для використання безпілотних літаків, перший проект очікується наприкінці цього року. ФАУ було поставлено завдання Конгресом інтегрувати безпілотні літаки в повітряний простір до 30 вересня 2015. Для GDOT, потенційне використання безпілотних літальних апаратів залежить від правил, сказала Гирі. "Потрібно переконатися, що це безпечно. Ви ж не хочете, щоб це заважало повітряному транспорту ...".
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти