Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

У Києві запрацював перший автоматичний комплекс фотофіксації порушень ПДР

Inrix МВС запустило в тестовому режимі систему відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, в системі поки працюють лише три камери, одна з них встановлена в Києві на вулиці Олени Теліги.

Фото комплексу надано коіпаніей "Оллі Транс" - одним з провідних постачальників рішень автоматичної фотофіксації ПДР.

Системі за 6 годин тестової роботи вдалося зафіксувати порушень на 3 мільйони гривень штрафів. Глава МВС вважає, що дисципліна водіїв є одним з передумов для встановлення порядку на дорогах. "Тепер по порядку" - пише міністр - "14 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України« Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху».

Законом передбачено введення в дію системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Для реалізації положень Закону було створено робочу групу, до якої увійшли представники МВС, Нацполіціі, представники з інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади (Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної регуляторної служби). 4 липня в Києві запускається пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Мета проекту - автоматична фіксація порушень швидкісного режиму за допомогою сучасних камер, без участі поліцейського. Камера фіксує перевищення швидкості, після чого дана інформація передається в центр обробки даних Національної поліції. Отримана інформація обробляється оператором - поліцейським, з використанням наявних баз даних МВС. В результаті обробки виноситься електронне адміністративне постанову, яке в подальшому буде направлятися власнику транспортного засобу.

Власникам транспортних засобів з державною реєстрацією постанову відправлятиметься Укрпоштою. Щодо транспортних засобів з іноземною реєстрацією - Держприкордонслужбі (з метою вручення адміністративного постанови особі, яка ввезла цей транспортний засіб на територію України)."

На діаграмі: перевищення допустимої швидкості в межах 20 км / год, 50 і понад 50 (є й такі водії).
 
Всього на дорогах планують встановити від 3 до 5 тисяч камер.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти