Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Уряд США робить вибір на користь хмарного відеоспостереження

Smartvue Corporation, Nashville, постачальник рішень хмарного відеоспостереження, оголосив 2 березня, що офіційно дозволено використовувати хмара Azure-Уряд, який є частиною платформи Microsoft Cloud для уряду, в цілях військових та урядових рішень відеоспостереження. Це дає доступ державним організаціям до повноцінного вирішення урядового хмарного відеоспостереження, яке є власністю і управляється американськими компаніями.
Протягом багатьох років, керівники з безпеки державних компаній стикалися з проблемами реалізації безпеки, масштабованості і використання інтернету для відеоспостереження. Починаючи з 1998 року, Smartvue допомагав комерційним організаціям долати ці труднощі завдяки своїй запатентованої технології спостереження на основі хмари. Тепер є можливість пропонувати повноцінні рішення відеоспостереження урядового рівня, які дозволяють державним органам працювати на єдиній гнучкою платформі відеоспостереження з здатністю масштабування.
Варто зауважити, що в Україні проект Golden Eye, лідер хмарних технологій відеоспостереження, нещодавно випустив нову версію свого продукту, з підвищеними вимогами до безпеки доступу та зберігання даних.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти