Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

В Україні нові патрульні автомобілі обладнають системою "Відеоконтроль-Рубіж"

Президент має намір найближчим часом подати до Верховної Ради законопроект про Національну поліцію. Про це Глава держави повідомив після презентації Державної програми реформування органів внутрішніх справ в Одеському державному університеті внутрішніх справ. «Це буде не просто перетворення міліції на поліцію, це буде інше обличчя правоохоронних органів», – наголосив Глава держави.
Президент зазначив, що реформа патрульної служби, яку представила присутнім Перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, – це лише перший крок у реформуванні всієї системи правоохоронних органів. Глава держави позитивно оцінив грузинський досвід реформ і перші результати роботи в Україні пані Згуладзе та висловив сподівання, що їй вдасться втілити заплановане у життя. «Ми хочемо, щоб так було і у нас», – наголосив Петро Порошенко. Президент закликав присутніх у залі студентів та випускників вишу активно вступати до лав патрульних нової служби.
За словами Глави держави, у третій декаді серпня нові патрульні розпочнуть роботу в Одесі, Львові, Харкові. Президент зазначив, що у рамках реформи передбачається не лише запровадити новий рівень вимог до якості роботи, але й поліпшити матеріально-технічне забезпечення, а також матеріальне забезпечення службовців. Заробітна плата патрульних має зрости до 8-10 тисяч гривень.
Ека Згуладзе поінформувала про основні аспекти реформи. Перший заступник Міністра особливо наголосила, що девізом нових патрульних стануть слова «Служити і захищати». «Служити – це нова філософія. Наш народ довго прислужував владі. Прийшов час це змінювати», – сказала вона. В Одесі навчання патрульних розпочнеться 20 квітня. В Києві нові патрульні вже навчаються та почнуть працювати з 15 червня. Президент оглянув автомобілі, які буде використовувати нова патрульна служба, і проїхав за кермом одного з них від Університету внутрішніх справ до Одеського національного театру опери і балету. На презентації та зустрічі Президента зі студентами вишу також був присутній Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
 
 Видеоконтроль-Рубеж 
 
У новому патрульному автомобілі встановлена ​​система «Відеоконтроль-Рубіж». Це система комплексів відеофіксації транспортних засобів, здатна розпізнати номерні знаки і перевірити їх по розшуковими реєстрами. Вона діє як єдиний комплекс автоматичного розшуку, інтегрований з черговими частинами підрозділів МВС України. Крім цього система дозволяє здійснювати автоматизований контроль дорожньої ситуації з відеореєстрації. При виявленні розшукуваного автомобіля система подає звуковий сигнал, автоматично зберігає і синхронізує інформацію. Патрульний не відволікається від здійснення своїх звичних функцій. І головне система «Відеоконтроль-Рубіж» унеможливлює будь-яке зловживання, адже дані відразу передаються на центральний рівень.
Раніше, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що вже закуплено 300 таких машин, планується оснащення ними всіх підрозділів Національної поліції - спочатку Київ, потім міст-мільйонників, а пізніше і інших населених пунктів.
 
Джерело: president.gov.ua
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти