Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Apple створює свій картковий сервіс

Угода Apple про покупку компанії тривимірної картографії, про яку повідомляють багато ЗМІ, - нові докази неминучості появи власного рішення карт на мобільних пристроях і відмова від сервісу Google.
До теперішнього часу, Карти Google були невід'ємною частиною платформи iOS Apple - не лише як додаток, вбудованого в кожний проданий iPhone, але і в якості більш розвинених додатків від незліченних розробників, які брали Google Maps за основу. У 2007 покійний засновник Apple Стів Джобс навіть хвалився тим, що Google Maps для iPhone було кращим картковим додатком. Тепер все це може змінитися.
ЗМІ повідомляють, що Apple купила компанію тривимірної картографії 3C Technologies і що тепер її президент, CFO, і менеджер по продуктах - всі тепер працюють в підрозділі iOS Apple. Крім цього, Apple визнав раніше цього року, що збирає анонімно дані про дорожній рух, щоб побудувати власну базу даних з претензією на кращу послугу про пробки на дорогах через кілька років. Очевидно, карти і дані про дорожній рух безглузді один без одного вважає Apple.
 
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти