Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Новинки провайдерів трафіка на Парижському автосалоні

На Парижському Автосалоні TomTom та Рено показали їх першу повністю зв'язану навігаційну систему для автомобільных моніторів, TomTom LIVE Carminat. Ці послуги будуть включати Traffic HD, speedcam інформацію, погоду та локальний пошук
Carminat TomTom LIVE поставляється з трьохмісячною демонстраційною версіею, потім коштує 59,95€ щорічно через підписку онлайн. Також буде пропонуватись й трирічна підписка за 149€, починаючи з 2011 року у місцевих представництв Рено. Обслуговування першочергово буде доступно у Франції, Німеччині, Великобританії, Італії, Іспанії, Нідерландах і Португалії.
Першими автомобілями, що запропонують TomTom LIVE Carminat, будуть Latitude, Laguna і Espace, потім Megane та інші моделі в 2011.
В майбутньому Рено і TomTom також запропонують користувачам TomTom Carminat доступ до оновлення системи.
 
TomTom також заявив, що забезпечить Mazda Motor Corporation навігаційним рішенням для автомобільних моніторів, що розроблені разом з SANYO. Продукт, що включає TomTom LIVE Services - буде пропонуватись Маздой на їх нових Mazda5 в Європі.
 
Нова Audi A1 отримає навігацію та голосове програмне забезпечення від Elektrobit.
 
Навігаційно програмно забезпеченне основано на EB street director та голосовій системі EB GUIDE Speech Target Framework, обидві об'єднані в головний пристрій, що розроблений Delphi. Система пропонує радіо, навігацію і зв'язок.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти