Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Вiдеоконтроль-КПП

Контроль автомобілів за номерними знаками на КПП


Наша компанія має досвід масштабних проектів з контролю за рухом автотранспорту на базі розпізнавання номерних знаків. Нами успішно реалізований національний проект з оснащення стаціонарних постів ДПС системами контролю та перевірки за реєстрами розшуку. Це дозволило нам розробити ряд спеціалізованих рішень для підприємств, також пов'язаних з контролем транспорту.div>
 
Контрольно-пропускні пункти на паркінги, логістичні комплекси, автогосподарства - "головний біль" керівників більшості підприємств. Через них здійснюється основний товарообіг, постачання, в'їзд-виїзд співробітників і клієнтів. Через них же відбувається вивезення великих партій товару за підробленими накладними, внаслідок змови співробітників охорони або через недбале ставлення до справи.
На сьогоднішній день існують системи, що дозволяють збільшити контроль над співробітниками охорони. Типова схема виглядає наступним чином:
 
 

Комп'ютер КПП зберігає відеосигнал від камери в цифровому вигляді, обробляє (визначає номер автомобіля) і, при бажанні, передає його через Інтернет для моніторингу керівником. Тобто моніторинг може здійснюватися з будь-якого комп'ютера, що має доступ до Інтернету.
Створюваний відео архів дає впевненість, що жодна подія не пропущена. При цьому система робить кілька фотознімків і зберігає їх в архів. Одночасно з цим система автоматично визначає і зберігає в текстовому вигляді номер автомобіля, що наближається. Ці дані можуть бути використані для порівняння з даними, отриманими із системи документообігу. 

Момент під'їзду автомобіля, його огляд та від’їзд система зберігає в відео архів - докладні відомості можуть стати в нагоді при проведенні розслідувань. За цими ж даними можна судити, наскільки ретельно оглядається транспорт, що виїжджає.
Таким чином, оснащуючи КПП спеціалізованою системою, підприємство отримує:

• контроль доступу за автомобільним номером
• графіки руху
• контроль водія
• контроль ретельності огляду
• можливість віддаленого контролю через Інтернет
• можливість автоматично управляти шлагбаумом
• відео архів
• фотоархів
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти