Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

Ринок трансляції подій у інтернет розвивається експоненціально

Використання потокового відео для трансляції подій в онлайн режимі стрімко зростає. Індустрія розваг транслює концерти , політики транслюють оголошення кандидатів під час виборів , їх політичні платформи та спортивні канали приходять в кожен дім через інтернет. Це всього лише кілька прикладів . У міру розвитку технологій , використання потокового відео буквально ескаліруется . Якість продовжує поліпшуватися , створюється ефект присутності.
Завдяки потокової трансляції в інтернет таких світових подій , як Лондонської Олімпіади 2012 року , американської НФЛ Супер Боул , потокове відео тепер визнано ЗМІ. З точки зору продакшн , це відмінний спосіб розширити аудиторію. З точки зору глядача , тепер глобальні події можна подивитися без витрат на подорож до місця.
Тепер трансляції пропонуються не тільки для великих феєричних подій . Все змінилося . На ранніх стадіях потокове відео використовувалося , в основному , для разових трансляцій . Все більше і більше організацій мовлення починають пропонувати його в якості щоденної можливості.
Через еволюції і спрощення технології потокового відео великі корпоративні мовники з великими кишенями більше не є єдиними на ринку. Трансляції в інтернет також набирають популярність у малого бізнесу та організацій під час проведення деяких з їхніх заходів , таких як , випускних церемоній в університетах , корпоративних зустрічей , персональних тренувань та освітніх вебінарів . Всі використовують цю технологію для досягнення своєї аудиторії.
Аудиторії у всьому світі стає все звичніше випадки потокового мовлення і миттєвих результатів , які воно приносить. Люди хочуть спостерігати події наживо , а не чекати , поки мовники розмістять їх у своїй програмі. Світ звужується і з еволюцією технологій , таких як живе потокове мовлення , це відбувається ще швидше.
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти