Про нас

«OLLI GROUP» - група компаній, що заснована у 2008 році. Інтереси групи "ОЛЛІ" лежать в сфері інноваційних проектів з соціальною спрямованістю.

СИСТЕМНА ІНТЕГРАЦІЯ В СФЕРІ РОЗШУКУ АВТОМОБІЛІВ

16 грудня 2010
Проект системної інтеграції «ОЛЛІ ТЕХНОЛОГІЇ» і ДАІ УКРАЇНА продовжують експеримент з впровадження сучасного технічного комплексу, який здатний у режимі он-лайн виявляти викрадені автомобілі, машини водіїв, позбавлених права керування та інші проблемні ТЗ. Мається на увазі вітчизняний комплекс «ВIДЕОКОНТРОЛЬ-Рубiж», що працює за принципом відеофіксації автомобіля з розпізнаванням номерних знаків з перевіркою за реєстрами розшуку в реальному режимі. Про це вже інформувала прес-служба ДАІ.
 
«Така система вже проходила тестування в Києві на Столичному шосе. І досить успішно - було зафіксовано 28 збігів номерів ТЗ, що знаходяться в розшуку, понад 400 - власники яких позбавлені права керування і 85 ТЗ, які розшукувалися виконавчою службою, як майно боржників. Тепер «ВIДЕОКОНТРОЛЬ-Рубiж» встановлено на стаціонарному КП «Биківня», для прийняття остаточного рішення щодо його впровадження по всій Україні. На першому етапі планується розгорнути 35 таких комплексів », - зазначив заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Володимир Резніков .

Як додав представник розробника, технічний директор проекту Леонід Пеньок: «Комплекс «ВIДЕОКОНТРОЛЬ-Рубiж» відмінно зарекомендував себе при роботі в різних погодних умовах і оснащений обладнанням для роботи в нічний час доби.Насправді, це лише частина багатофункціональної інтелектуально-транспортної системи, розробленої нашими фахівцями».
 
Ми допоможемо зробити правильний вибір...
Наші
веб сайти